Партизани знищили понад 100 найманців на Донбасі

Партизани знищили понад 100 найманців на Донбасі

За минулу добу терористи намагалися здійснити 71 атаку з використанням артилерійсько-мінометного вогню та іншого озброєння.

Як повідомляє прес-центр АТО, за інформацією штабу, в зону ураження ворожої артилерії потрапили населені пункти: Золоте, Попасна, Станично-Луганське, Донецький, Щастя, Трьохізбенка, Кряківка, Вільхове, Новобахмутівка, Опитне, Тоненьке, аеропорт Донецьк, Авдіївка, Новокалинове, Богданівка, Красногорівка, Зелене Поле, Степове, Піски, Кам’янка, Міус, Чорнухине, Нікішине, Артемове, Кам’янка, Дебальцеве, Вуглегірськ.

На маріупольському напрямку терористи обстріляли населені пункти: Виноградне, Талаківка, Ломакине, Водяне, Чермалик.

Також у штабі зазначили, що українські військовослужбовці посилюють заходи боротьби з диверсійними групами противника та ворожими БПЛА в цьому районі. 

“Надійшла інформація від партизанського загону, що діє на території Донецької області. Першого грудня за взаємодії зі Збройними силами України воїнами загону було знищено на фермі в районі Старомихайлівки близько 50 бойовиків. Наступного дня вони зіграли злий жарт з “великими воїнами Русского мира” скоротивши їхню чисельність ще на 10 людей. Того ж дня, продовжуючи “грати” з терористами і за тісної взаємодії з українськими військовими в районі Петрівки, партизани приплюсували на свій рахунок 50 бойовиків. Тому, протягом двох днів партизани очистили свій край від 110 найманців”, – повідомили в прес-центрі і додали, що протягом доби артилерія сил АТО завдала 45 вогневих ударів для придушення вогневих позицій найманців.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>