Партія Меркель вимагає відібрати у Росії ЧС з футболу-2018

Партія Меркель вимагає відібрати у Росії ЧС з футболу-2018

Партія Меркель вимагає відібрати у Росії ЧС з футболу-2018

Заступник голови найбільшої провладної фракції Християнсько-демократичного та Християнсько-соціального союзів (ХДС/ХСС) у Бундестазі Міхаель Фукс вимагає забрати в Росії право на проведення Чемпіонату світу з футболу 2018 року.

Одночасно політик пропонує обрати нову країну, яка прийматиме ЧС-2018.

“ФІФА слід обміркувати, чи варто проводити чемпіонат світу з футболу в Росії, якщо ця країна навіть не здатна гарантувати безпеку повітряних маршрутів”, – зазначив політик в інтерв’ю німецькому онлайн-виданню Handelsblatt-Online.

Фукс стверджує, що спортивний турнір можна “без проблем” провести в Німеччині та Франції. “У нас достатньо стадіонів, які підійдуть для проведення змагань чемпіонату світу”, – цитує слова політика видання.

У свою чергу, Міжнародна федерація футболу (ФІФА) взагалі уникає подібних дискусій, повідомляє в середу 23 липня інформаційне агентство dpa.

На пропозицію Фукса пристали й інші депутати Бундестагу. Зокрема, Штефан Маєр наголосив, що якщо Путін не піде на поступки, то слід бойкотувати ЧС-2018. “Якщо президент Путін не піде на поступки та надалі розпалюватиме кризу, то ідея забрати у Росії ЧС-2018 не може залишатися табу”, – зазначив політик в інтерв’ю газеті Bild.

Після авіакатастрофи MH17 на Донеччині заклики забрати в Росії право на проведення чемпіонату світу з футболу 2018 року серед німецьких політиків стають усе гучнішими. Таку вимогу, крім Християнсько-демократичного та Християнсько-соціального союзів (ХДС/ХСС), висловили також Союз 90/Зелені.

Натомість лідер Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) називає ці розмови передчасними.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>