Парубій підписав закон про припинення дружби з РФ

КИЇВ. 6 грудня. УНН. Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав законопроект № 0206 про припинення дії договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, передає УНН.

На сайті ВР зазначено, що законопроект про припинення дії договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією уже передали на підпис Президентові України Петру Порошенку.

Додамо, що закон вступить у силу наступного дня після офіційної публікації.

Нагадаємо, 6 грудня Верховна Рада ратифікувала припинення дії Договору про дружбу і співробітництво між Україною та Росією.

Відповідне рішення народні депутати підтримали 277 голосами при 226 необхідних.

Довідка УНН: Договір про дружбу з РФ був підписаний 31 травня 1997 року між президентом України Леонідом Кучмою та президентом РФ Борисом Єльциним. Дія договору автоматично продовжується, якщо одна зі сторін не повідомить іншу в письмовому вигляді про бажання припинити його дію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>