Парубій розповів про українських генералів, засуджених за …

Парубій розповів про українських генералів, засуджених за …

Боротьба з корупцією не завжди ведеться публічно, пояснив Парубій.

Два генерали української армії вже заарештовані і засуджені за корупційні дії, повідомив в ефірі 5 каналу перший заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій. 

“Протягом цього року багато корупціонерів були арештовані. Можливо, це не було зроблено так публічно, не було донесено до суспільства… Кілька генералів були арештовані й засуджені за корупційні дії”, – сказав Парубій, зазначивши, що боротьба з корупцією не завжди ведеться публічно. 

Геращенко показав схему корупції в ДCНС

Він навів приклад зі своєї сфери діяльності, коли американці передали сухпайки для української армії, а через кілька тижнів вони з’явилися в Інтернеті на продаж. 

Раніше повідомлялось, Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання слідства про обрання запобіжного заходу екс-голові Держслужби з НС Сергію Бочковському у вигляді утримання під вартою на два місяці з правом внесення застави в 1 млн 184 тис. грн. 

Для колишнього першого заступника глави ДСНС Василя Стоєцького обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на два місяці з можливістю внесення застави в 1 млн 182 тис. грн. 

Сухпай в арміях світу: калорійно і компактно

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>