Пацієнтів з лікарні Щастя перевозять в інші міста – Москаль

Пацієнтів з лікарні Щастя перевозять в інші міста – Москаль

Внаслідок одного з недавніх обстрілів міста Щастя на півночі від Луганська було серйозно пошкоджено будівлю міської лікарні. Мінометні снаряди розірвалися у дворі, знищивши карету швидкої допомоги і зруйнувавши дах одного з корпусів. В інших будівлях були вибиті вікна та двері. Про це повідомляє прес-служба глави Луганської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля.

“Частину людей евакуювали до Новоайдарської районної лікарні, частину – в Петрівку, Сєвєродонецьк та Лисичанськ, а військовослужбовців відправили у військовий госпіталь в Сватове”, – сказав губернатор, додавши, що проводити лікування в умовах, в яких опинилася зараз щастинська міська лікарня, неможливо.

Разом з тим, зазначає джерело, кілька відділень все ж продовжують приймати хворих. Так, терапія функціонує в режимі денного стаціонару, а в хірургії проводять термінові операції. “Однак для повноцінного лікування у пошкоджених корпусах необхідно провести ремонт і замінити близько сотні вікон”, – сказано в повідомленні.

Москаль запевнив городян, що протягом двох з половиною тижнів, за умови відсутності подальших обстрілів, роботи з відновлення лікарні будуть завершені.

Глава ЛугОДА також відвідав Станицю Луганську, де зустрівся з активом району та оглянув зруйновані та пошкоджені в результаті артилерійських атак бойовиків об’єкти. З його слів, незважаючи на те, що райдержадміністрація та інші держструктури продовжують функціонувати, іноді в селищі проблематично дістати продукти і товари першої необхідності.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці – все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>