Пекін виграв право на проведення Олімпіади-2022

Столиця Китаю вдруге за останні 14 років буде приймати одну з найбільших подій в світі спорту.


Игры

<!–    –>

За підсумками голосування членів Національного олімпійського комітету на черговому конгресі організації в Лондоні було прийнято рішення віддати право провести зимові Олімпійські Ігри у 2022-му році Пекіну.

Суперником китайської заявки була Алма-Ата, проте столиця Казахстану зібрала лише 40 голосів, а китайці отримали на 4 голоси більше. На проект облаштування спортивних об’єктів та будівництво нових в Китаї вже виділено величезну суму – близько 500 мільярдів фунтів.

Раніше на Олімпіаду 2022-го року претендували також європейські міста, серед яких український Львів, польський Краків і німецький Мюнхен, проте всі учасники в підсумку відмовилися від боротьби через серйозні фінансові проблеми і відсутність гарантій, що подія принесе країні реальний прибуток.

Зазначимо, що минула зимова Олімпіада пройшла в Сочі в 2014-му році, а наступні Ігри відбудуться у 2018-му році в південнокорейському Пхенчхані.


За матеріалами:

МОК


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>