Пенс повідомив про готовність Трампа підписати законопроект про посилення санкцій проти Росії

Віце-президент США Майк Пенс підтвердив, що президент Дональд Трамп найближчим часом підпише законопроект про посилення санкцій проти Росії, який практично одноголосно підтримали обидві палати Конгресу.

Пенс також критично відгукнувся про зовнішньополітичний курс Кремля, назвавши неприйнятними дії РФ в Україні, а також підтримку сирійського та північнокорейського режимів, передає “Голос Америки”.

“Президент дав чітко зрозуміти, що дестабілізуючі дії Росії, її підтримка злочинних режимів, її дії в Україні – все це неприйнятно. Президент дав чітко зрозуміти, що незабаром він підпише законопроект про санкції, який прийняв Конгрес”, – заявив віце-президент США під час візиту до Естонії в неділю, 30 липня.

Пенс висловив надію, що політико-дипломатичний і економічний тиск сприятиме зміні зовнішньої політики РФ. Він також запевнив, що США підтримують своїх партнерів у Східній Європі.

“Президент Трамп відправив мене до Європи з дуже простим меседжем: “Америка перш за все” не означає “Америка наодинці”. Наші східноєвропейські союзники, ми стоїмо з вами на одній стороні заради свободи”, – підкреслив віц-президент.

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп вже ознайомився з остаточним варіантом законопроекту про введення більш посилених санкцій проти Росії, і збирається підписати його. Законопроект уже підтримали обидві палати американського парламенту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>