Перестрілка в суді Москви: нападники вбиті

На судовому засіданні невідомі напали на конвоїрів, ймовірно, щоб “відбити” бандитів, обвинувачених в розбої і 17 вбивствах.

У Московському обласному суді на засіданні у справі “банди ГТА” сталася стрілянина, повідомляє Московский комсомолец. Один з обвинувачених намагався напасти на конвой.

У МВС в Підмосков’ї пізніше повідомили, що троє заарештованих бандитів, які влаштували напад на конвоїрів, були ліквідовані, коли спробували втекти.

“У Мособлсуді сталася перестрілка, поранені співробітники, бачила поранену жінку-пристава”, – повідомила РИА Новости адвокат Софія Рубасська, яка додала, що чула щонайменше 20 пострілів.

Крім пристава, яка “була вся в крові”, також поранення отримав конвоїр. З будівлі суду евакуювали людей. Наразі співробітники повернулися на свої робочі місця.


У справі “банди ГТА” проходять дев’ять осіб, їх звинувачують в 17 вбивствах, бандитизмі, розбої, незаконному зберіганні зброї і викраденні документів.

Як вважає слідство, учасники банди влаштовували засідки на трасах в Підмосков’ї і нападали на власників автомобілів. У серпні 2016 року обвинувачені частково визнали провину.

У червні в Підмосков’ї чоловік відкрив стрілянину по перехожих з мисливської рушниці з території свого будинку, в резульат чого загинули чотири людини.

Раніше в Тверській області чоловік розстріляв з рушниці вісьмох осіб через побутовий конфлікт.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>