Перетворився на звичайного політика: Труба відповів Порошенкові щодо захоплення «Прямого»

  • Читать эту новость на русском

Фото УНІАН

Петро Олексійович з державницької людини перетворився на звичайного політика, який займається не лише підміною понять, а скривдженням інформаційної реальності, якщо йому це вигідно.

Так голова Державного бюро розслідувань Роман Труба у своєму Телеграм-каналі відреагував на заяву експрезидента України Петра Порошенка щодо нібито «рейдерського захоплення телеканалу «Прямий».

За словами Труби, у ДБР немає жодного провадження, яке б стосувалося діяльності телеканалу «Прямий», а також його редакційної політики, сплати податків телеканалом чи роботи журналістів.

Разом з тим, є провадження щодо можливого ухилення від сплати податків під час продажу цього телеканалу Володимиру Макеєнку. 

Більш того, як стверджує Роман Труба, слідчі дії в рамках провадження не перешкоджають діяльності журналістів, і такого ніколи не буде відбуватися.

«На жаль, Петро Олексійович з державницької людини перетворився на звичайного політика, який займається не лише підміною понять, а скривдженням інформаційної реальності, якщо йому це вигідно», – наголосив Роман Труба.

Нагадаємо, сьогодні, 12 серпня, п’ятий президент України Петро Порошенко прибув на допит у Державне бюро розслідувань.

Після допиту Порошенко заявив, що не довіряє Державному бюро розслідувань, тому готовий пройти поліграф в прямому ефірі на телеканалі «Прямий».

«Я не довіряю Державному бюро розслідувань, я не довіряю його керівництву, я не вірю в об’єктивність і неупередженість слідства. І в той же час на «Прямому» каналі ті питання, а у мене є цей перелік, які вони хотіли озвучити, я готовий пройти детектор брехні у прямому ефірі на Прямому каналі», – сказав Порошенко.

 

 


Додайте ZIK.UA в обрані джерела

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>