Перша ракетка України відкрила сезон впевненою перемогою

Перша ракетка України відкрила сезон впевненою перемогою

Еліна Світоліна розпочала підготовку до першого в році турніру серії Великий шолом, який відбудеться в австралійському Мельбурні.


Элина Свитолина, теннис

<!–       2015- –>

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у друге коло престижного турніру в австралійському Брісбені, впевнено здолавши словачку Магдалену Рибарикову 6:0, 6:2.

У другому колі змагань серії WTA Premier українка зустрінеться з Айлой Томлянович з Хорватії, яка сенсаційно розібралася з іменитою сербкою Еленою Янкович. Примітно, що в минулому сезоні Світоліна вилетіла з другого кола турніру після поразки саме від Янкович. Зараз же їй вдалося уникнути зустрічі з сильною суперницею.

Слід зазначити, що для Світоліної виступу в Брісбені, як і для більшості тенісистів, є підготовкою до Australian Open, який стартує в кінці січня в Мельбурні.

Додамо, що ще одна українська тенісистка Леся Цуренко – зіграє в основній сітці турніру завдяки успішній грі в кваліфікації. Першою суперницею Лесі в основній сітці стане американка Медісон Бренгл. У чоловічих змаганнях виступить Олександр Долгополов у першому колі його чекає зустріч з аргентинцем Карлосом Берлоком.

В кінці листопада стало відомо, що американка Серена Вільямс утретє поспіль визнана кращою тенісисткою року.

За матеріалами: DT.UA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>