Перші власники iPhone 8 Plus скаржаться на дивні шуми в динаміках

Офіційна презентація iPhone 8, iPhone 8 Plus та iPhone Х компанією Apple відбулася 12 вересня. Новенькі флагмани iPhone 8 та іPhone 8 Plus надійшли в продаж 22 вересня. Їхня вартість стартує від 699 доларів.

З дня всесвітнього старту продажів iPhone 8 і iPhone 8 Plus пройшло чотири дні. За цей період новоспечені власники новеньких смартфонів встигли як слід протестувати гаджети і зіткнулися з неприємною проблемою – відразу десятки користувачів повідомляють про проблеми з розмовним динаміком.

Читайте також: Яка собівартість нових iPhone 8 та iPhone 8 Plus: вражаючі підрахунки експертів

Відтак, під час голосового виклику в розмовному динаміку iPhone 8 Plus чути характерний шум та тріск. Проблема не залежить від конкретного оператора і зачіпає не тільки додаток “Телефон”, а й сторонні месенджери і фірмовий FaceTime.

iPhone 8 Plus: користувачі виявили перші проблеми
iPhone 8 Plus: користувачі виявили перші проблеми

Шум не зникає навіть якщо перезавантажити телефон. Поки власники помітили, що якщо до смартфона підключити гарнітуру або активувати режим гучного зв’язку, – то проблема зникає.

Експерти припускають, що проблема має не апаратний, а виключно програмний характер. Офіційна служба підтримкі Apple радить провести процедуру скидання налаштувань до заводських. Для цього необхідно перейти в пункт “Налаштування” → “Основні” → “Скидання” і натиснути “Скинути всі налаштування”.

iPhone 8 Plus: користувачі виявили перші проблеми
iPhone 8 Plus: користувачі виявили перші проблеми

Неофіційний спосіб вирішення – вмикання і вимикання режиму гучного зв’язку. Даний варіант допомагає позбутися від брязкоту і шуму в розмовному динаміці в межах одного телефонного дзвінка. Потім проблема повертається.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>