Петиція про повторний референдум у Великобританії набрала майже 3,5 мільйона підписів

Кожен день підписують петицію близько мільйона чоловік.


brexit _2

<!–         –>

nupix / Depositphotos

Станом на вечір неділі, 26 червня, онлайн-петиція про проведення у Великобританії повторного референдуму про членство країни в ЄС, розміщена на сайті британського парламенту, зібрала 3 мільйон 483 тисячі 734 підписи.

У петиції міститься вимога до влади застосувати до референдуму про Brexit правило, згідно з яким референдум повинен бути проведений повторно, при поточній явці та результатах голосування.

“Ми, що нижче підписалися, закликаємо уряд Її Величності ввести правило, яке передбачає, що якщо за те, щоб залишитися або за те, щоб вийти, проголосують менше 60% при явці менше 75%, повинен бути призначений ще один референдум”, – пропонують автори петиції.

Британський парламент приймає до розгляду петиції, під якими підписалися не менше 100 тисяч громадян.

Нагадаємо, прихильники так званого Brexit перемогли у Великобританії за результатами референдуму про збереження членства країни в Євросоюзі. За вихід з ЄС проголосували 51,9% (17 410 742 громадян), тоді як за збереження членства 48,1%. (16 141 241 громадян).

Після появи попередніх результатів британський фунт впав до мінімуму за 30 років. Падіння британської валюти виявилося серйознішим, ніж під час кризи 2008 року.

Більше про Brexit, його причини і можливі наслідки для України читайте на DT.UA у спецпроекті“Brexit. Піти не попрощавшись”.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>