Петро Порошенко відправиться в Мінськ на переговори з …

Петро Порошенко відправиться в Мінськ на переговори з …


Петро Порошенко зустрінеться з Володимиром Путіном 26 серпня в білоруській столиці. У переговорах також будуть брати участь лідери Євросоюзу і глави держав, що входять в Митний союз. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті глави української держави.

Про цілі своєї майбутньої поїздки до Мінська Порошенко розповів в ході спілкування з журналістами у Миколаєві. «Україна хоче миру», – заявив він. Порошенко повідомив, що 26 серпня він разом із «потужною командою» в складі трьох високих представників ЄС їде до Мінська «говорити про мир».

Президент України Петро Порошенко збирається на зустрічі в Мінську закликати російського лідера Володимира Путіна вжити заходів, щоб проросійські бойовики покинули Україну, зазначив глава держави.

Хоча Порошенко прямо не згадав Путіна, згідно з офіційним сайтом його адміністрації, президент заявив, що українська сторона ««закличе забрати бойовиків з України». «Впевнений, що нам це вдасться», – зазначив Порошенко.

Зазначивши, що він йде на переговори з прагненням знайти мирне рішення, Порошенко додав: «Для того, щоб мати міцні позиції на переговорах про мир, потрібно бути сильними – мати єдність народу, сильну країну, сильну армію».

«Ми здатні захистити суверенітет, незалежність, територіальну цілісність. Сьогодні ми боремося за незалежність України. Ми з вами обов’язково переможемо», – заявив український лідер.

Нагадаємо, що Путін і Порошенко поговорять особисто вперше після прохолодної червневої зустрічі в Нормандії в ході святкування ювілею висадки союзних військ.

Прес-служба Кремля раніше повідомила, що 26 серпня президент Росії відвідає з візитом Мінськ, де візьме участь у зустрічі глав держав Митного союзу з президентом України, на якій також будуть присутні представники Європейської комісії. Крім того, у повідомленні уточнюється, що у російського президента заплановано низку двосторонніх зустрічей.

Взяти участь в зустрічі в Мінську, куди також, крім Путіна, повинен приїхати і президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв, українського президента запросив президент Білорусії Олександр Лукашенко в середині серпня (детальніше).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>