Петро Порошенко зустрівся з Джорджем Соросом і обговорив …

Петро Порошенко зустрівся з Джорджем Соросом і обговорив …


Президент України Петро Порошенко провів зустріч із засновником фундації «Відкрите суспільство», міжнародним філантропом Джорджем Соросом.

Про це повідомляє прес-служба українського президента, інформує «Публіцист»

Президент подякував Джорджу Соросу за підтримку України, особливо за його заклик до міжнародної спільноти підвищити рівень підтримки нашої держави.

Петро Порошенко та Джордж Сорос обговорили міжнародні інструменти та можливості для збільшення економічної допомоги для України. При цьому Джордж Сорос наголосив на вагомій ролі Європейського Союзу та важливості пошуку додаткових інструментів з боку ЄС для допомоги Україні. При цьому Джордж Сорос зазначив, що Україні необхідно продовжувати демонструвати відданість плану реформ.

«Ви маєте показати, що нова Україна відрізняється від старої», – наголосив він в розмові з Петром Порошенком..

Джордж Сорос особливо відзначив, що втілення реформ потребує фінансової допомоги.

«Україна бореться для захисту не тільки себе, але і Європи. Тому Європа має допомогти Україні впровадити реформи, яких потребує країна», – наголосив він. Джордж Сорос висловив сподівання, що Україна успішно проведе необхідні зміни та позитивно оцінив перші законотворчі кроки – у галузях дерегуляції та судової реформи.

Глава держави відзначив, що створення Національного антикорупційного бюро України та проведення відкритої процедури для призначення його голови є конкретними заходами, які здатні продемонструвати світові готовність України подолати корупцію.

Співрозмовники погодились, що Національна Рада реформ є належним майданчиком для обговорення законодавчих ініціатив та інструментів для впровадження реформ, адже це здатне залучити президента, Уряд та громадськість до процесу реформування країни та консолідувати українське суспільство.

Петро Порошенко та Джордж Сорос домовились продовжити діалог під час Всесвітнього економічного Форуму, який пройде у Давосі в кінці січня.

Раніше повідомлялося, що Порошенко відправиться на Всесвітній економічний форум, де обговорить питання фінансів та оборони (детальніше).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>