Петро Порошенко наказав Гройсману до кінця тижня розпочати …

Петро Порошенко наказав Гройсману до кінця тижня розпочати …


Президент України Петро Порошенко на зустрічі з Віце-прем’єр-міністром – міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимиром Гройсманом дав доручення до кінця поточного тижня розпочати опалення всіх без винятку будинків в країні. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Не пізніше п’ятниці в кожному українському домі має бути тепло, батареї повинні бути теплими», – підкреслив глава держави.

Президент зазначив, що ця задача «повна відповідальність місцевих органів влади».

Глава держави звернувся до віце-прем’єра з проханням дати відповідні інструкції на місця.

«Голови обласних державних адміністрацій і відповідних районних підрозділів отримають сьогодні від мене відповідну вказівку, і я просив би забезпечити її виконання», – сказав президент.

Володимир Гройсман запевнив, що це доручення буде виконано. «З нашої сторони у відповідності з вашим доручення були зняті всі перешкоди», – сказав він.

Віце-прем’єр повідомив, що сьогодні направить спільний лист від Мінрегіону та Міністерства палива та енергетики про те, щоб на місцях починали паливний сезон згідно температур повітря.

«Ми зараз проводимо низку заходів, які дозволять в умовах обмеженого обсягу газу проходити опалювальний сезон без перешкод. Ваше завдання за опалення в будинках буде вчасно виконана. Ми чітко під відповідальність голів обласних адміністрації будемо контролювати цю ситуацію, щоб кожен орган місцевого самоврядування, кожне місто запустилися вчасно, оскільки технічна готовність є», – повідомив Володимир Гройсман.

Раніше повідомлялося, що НКРЕКП підняла тарифи на опалення до 10-11 грн/кв. м і ввела оплату виключно в опалювальний сезон (детальніше).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>