План "Перехоплення" в Одесі: невідомі розстріляли автомобіль правозахисника

Напередодні близько 23:00 в Одесі двоє невідомих розстріляли автомобіль Lexus

Про це повідомляє прес-служб Національної поліції Одеської області. Попередньо, двоє зловмисників на вулиці Красні зорі в Одесі розстріляли автомобіль Lexus з автоматичної зброї. Внаслідок було вбито правозахисника.

На місці працює слідчо-оперативна група. Зловмисники втекли на автомобілі темного кольору. У місті введено план “Перехоплення”.

Як повідомляє місцеве видання “Думская“, убитий в Одесі правозахисник займався справою пов’язаною із захистом інтересів естонського інвестора в Затоці.

Джерела видання стверджують, що жертвою став адвокат Олександр П., який “займався справою, пов’язаною із захистом інтересів естонського інвестора в Затоці”.

Жителі вулиці, де сталися напад і вбивство, стверджують, що пострілів не чули. На думку експертів стріляти могли із карабінів з глушниками.

Крім того повідомляється, що за півгодини до вбивства у цьому ж районі відбулося затримання автомобіля з кримськими номерами, в якому перевозили зброю.

Фото: od.npu.gov.ua
Фото: dumskaya.net
Фото: dumskaya.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>