Платіні хоче розширити чемпіонат світу до сорока команд – ЗМІ

Французький функціонер готує виборчу програму на вибори президента ФІФА.


мишель платини

<!–    –>

Президент УЄФА Мішель Платіні, який днями офіційно оголосив про те, що висуне свою кандидатуру на вибори президента ФІФА, збирається включити у свою виборчу кампанію пропозицію збільшити склад учасників чемпіонату світу з 32 до 40 команд, повідомляє іспанське видання AS.

Наголошується, що французький функціонер планує поділитися своєю ідеєю під час жеребкування групової стадії Ліги чемпіонів, яка відбудеться 27 серпня в Монако. Крім того, Платіні хоче повернутися до ідеї впровадження в футболі білих карток (видалення на 10 хвилин за симуляції та суперечки з арбітрами), яку озвучував ще в минулому році, а також введення заборони на трансфери гравців молодше 18 років.

Раніше на посаді президента УЄФА Платіні домігся збільшення кількості учасників чемпіонату Європи. Перший розширений Євро пройде вже в наступному році у Франції. Замість 16 команд в ньому зіграють відразу 24 збірні.

Нагадаємо, вибори нового президента ФІФА відбудуться 26 лютого 2016 року. До цього часу організацію буде очолювати Зепп Блаттер, який у червні заявив про рішення подати у відставку на тлі великого корупційного скандалу.


За матеріалами:

AS


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>