Поблизу Катеринівки йде бій, є поранені і загиблі – Москаль

Бій розпочався у другій половині дня, на самій лінії розмежування.


боевики Донецк обстрел

<!–    –>

Бойовики ведуть бій з українськими військовими поблизу Катеринівки у вівторок ввечері. Вже загинули четверо українських військових.

Про це повідомляється на офіційному сайті голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля.

“Сьогодні у другій половині дня біля Катеринівки та Стахановця, що на самій лінії розмежування, спалахнув бій між терористами і українськими військовими. Спочатку бойовики з боку окупованих Первомайська та Стаханова обстріляли наші позиції з мінометів і гармат, потім відбулося ближній бій”, – йдеться в повідомленні.

За станом на 19.20 перестрілка триває.

“За попередніми даними, загинули четверо українських військових, ще двоє поранених (один важко). Перестрілки тривають і зараз (станом на 19.20), зв’язок з районом бойових дій дуже ускладнений. Деталі та наслідки вогневого зіткнення з’ясовуються…”, – йдеться на сайті Москаля.

Група інформаційне опору повідомляла, що добу 18 травня пройшли неспокійно: обстріл з мінометів та кулеметів, нові бої з диверсантами.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>