Поблизу територіальних вод Латвії збройні сили країни виявили …

Поблизу територіальних вод Латвії збройні сили країни виявили …


Латвія виявила в Балтійському морі поблизу своїх територіальних вод російський підводний човен.

Про російський підводний човен неподалік від територіальних вод Латвії повідомляється в соцмережі Twitter латвійської армії, інформує «Публіцист».

За інформацією Національних збройних сил (НЗС), підводний човен класу «Kilo» (позначення, прийняте в НАТО для російських підводних човнів проекту 877 «Палтус» та проекту 636 «Варшав’янка») був виявлений 22 листопада. Як зазначили в оборонному відомстві, підводний човен був зафіксований приблизно в 43 кілометрах від латвійських територіальних вод.

«У виключній економічній зоні Латвії, на відстані 27 морських миль від морського кордону збройні сили ідентифікували підводний човен ВМФ Росії класу “Kilo”», – йдеться в повідомленні.

Всього же за останні два тижні поблизу територіальних вод Латвії були виявлені п’ять російських військових кораблів.

За статистикою Національних збройних сил Латвії, в цьому році російські літаки і кораблі наближалися до кордонів Латвії 173 рази.

В останні місяці військове відомство Латвії регулярно повідомляє про перехоплення російських літаків поблизу латвійської кордону. За словами генсека НАТО Єнса Столтенберга, винищувачі НАТО за останній рік піднімалися на перехоплення російських літаків близько 400 разів.

Нагадаємо, що у середині жовтня шведські збройні сили зафіксували поблизу своїх берегів невідомий підводний човен. У середині листопада стало відомо про те, що у Збройних сил Швеції є докази несанкціонованого входження іноземного підводного човна в шведські територіальні води (детальніше).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>