Повєткіна виключили з рейтингів Світової боксерської ради через допінг

“Рішення в його справі буде винесено наступного тижня. Але в рейтингах WBC його не буде”, – заявив президент WBC Маурісіо Сулейман, повідомляє Р-Спорт.

Ще в грудні Повєткін повинен був провести бій з канадійцем Бермейном Стіверном за титул тимчасового чемпіона WBC. Однак зранку перед боєм Сулейман повідомив, що допінг-проба росіянина дала позитивний результат на заборонений препарат Остарин.

2 лютого друга допінг-проба Повєткіна також дала позитивний результат, після чого президент WBC Маурісіо Сулейман і повідомив про рішення виключити Повєткіна з рейтингу.

Зазначимо, що у 2014 році Повєткін був виключений із рейтингу WBC за відмову провести поєдинок за пояс “регулярного” чемпіона WBA проти кубинця Луїса Ортіса.

Нагадаємо, один з найбільших спортивних форумів світу, а саме чемпіонат Європи-2017 з боксу серед чоловіків, прийматиме Україна – місто Харків.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>