Повідомлення у секретних чатах Viber будуть самознищуватись

Повідомлення у секретних чатах Viber будуть самознищуватись
У Viber з’явиться можливість писати повідомлення, що самознищуються через певний час. Нова функція стане доступною для всіх користувачів, які оновлять додаток до версії 6.7. В цій версії у секретних чатах можна буде виставляти таймер для знищення всіх повідомлень. У звичайних чатах Viber такий таймер працює для окремих повідомлень з фото або відео. В секретних чатах також відключили функцію форварду повідомлень.

Серед інших заходів забезпечення приватності також були впроваджені технології наскрізного шифрування і заборона на створення скріншотів. Остання функція або буде повністю недоступною, або ж інші учасники чату отримають сповіщення про створення скріншоту.

Повідомлення у секретних чатах Viber будуть самознищуватись

Дізнатися, чи чат секретний, можна буде за значком замка на іконці чату. Користувачі мають змогу приховати свої секретні чати і знову повертатися до них пізніше, вказавши PIN-код.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року Viber запустив публічні акаунти для бізнесу.<!––>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>