Погостилися: сім’ю струїли, а чоловіка про всяк випадок дострелили

Погостилися: сім’ю струїли, а чоловіка про всяк випадок дострелили

Погостилися: сім'ю струїли, а чоловіка про всяк випадок дострелили

Дружина і двоє малолітніх дітей одного з лідерів опозиції Таджикистану Умаралі Кувватова, убитого в четвер ввечері у Стамбулі, доставлені в лікарню з ознаками отруєння.

Сама дружина, Кумрініссо Джаборова і її діти перебувають в реанімаційному відділенні однієї з клінік Стамбула, де їм була надана термінова медична допомога.

– Учора ввечері політик, його дружина та двоє їхніх неповнолітніх дітей були запрошені в гості. Після прийому їжі Кувватов відчув себе погано і вийшов на вулицю, де був застрелений практично одразу в упор. Його дружина і двоє дітей встигли повідомити рідним про вбивство і знепритомніли. У лікарні нам повідомили, що вони отруєні, як і сам Кувватов, перед тим як був застрелений, – повідомили представники таджицької опозиції.

Умаралі Кувватов, лідер опозиційного руху “24”, виступав з різкою критикою влади Таджикистану. Він емігрував із країни в 2012 році, спочатку жив у Москві, але потім покинув Росію, додає kp.ua.

В кінці 2012 року він був заарештований за запитом Душанбе в ОАЕ, але пізніше його відпустили, після чого він переселився до Туреччини. Таджицькі власті неодноразово вимагали у влади Туреччини екстрадиції опального політика.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>