Податки, транспорт та тіньова економіка: як вітчизняний бізнес …

Президент України Петро Порошенко підписав закон щодо відновлення кредитування та закон вдосконалення функціонування фінсектора. Перший дозволить спростити процедури позасудового врегулювання між кредиторами та позичальниками, а другий має підвищити ефективність управління держбанками. За думкою експертів, ці зміни сприятимуть збільшенню обсягів кредитування та відновленню економіки.

Це обговорювали на зустрічі Президента з вітчизняним бізнесом, ідеться в ефірі програми “Фінансовий тиждень”.

Виконавчий директор Європейської бізнес асоціації Анна Дерев’янко зауважила, що також гостро стоїть питання з розвитком логістики.

“Аграрний сектор зростає і “Укразлізниця” не завжди справляється з обсягами, які повинна перевезти. Україна відчуває брак локомотивів і взагалі можливості “Укрзалізниці обслуговувати зростаючі потреби української економіки. Через це Україна втрачає прибутки, втрачає надходження у вигляді валюти, втрачає податки. І тому ми запропонували залучати компаніям приватну тягу” – пояснює Анна Дерев’янко.

Крім того, піднімалось питання тіньової економіки.

“Тіньова економіка дуже сильно шкодить прозорому бізнесу та державному бюджету. Треба ефективно контролювати кордон. Ми пропонуємо повну фіскалізацію-економіку, пропонуємо кешлес-економіку і пропонуємо врегулювати питання електронної комерції для того, щоб підвищити відповідальність за незаконний збут продукції” – наголошує експерт.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>