Пожежа не нафтобазі під Васильковим: СБУ порушила справу за … – РБК

Поки що жодних висновків СБУ не робить

Служба безпеки України (СБУ) порушила справу за фактом пожежі на нафтобазі вод Васильковим Київської області за статтею “екоцид”. Про це в ефірі 5 каналу повідомив начальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк.

“Сьогодні близько 16.00 нами зареєстровано кримінальне провадження за ст. 441 (екоцид). Це виконання дій, які могли призвести до екологічної катастрофи”, – повідомив Вовк.

Він підкреслив, що в рамках цього виробництва СБУ запланувала “вивчити питання щодо розміщення цієї нафтобази, дій всередині самої бази, зокрема економічну складову – продаж бензину, його можливу підробку”.

“Ми тільки вивчаємо це. Я ніяких висновків не роблю. Висновки можуть бути тоді, коли є підозра”, – сказав начальник ГСУ СБУ.

Начальник ГСУ СБУ нагадав, що своє розслідування проводить МВС і у них вже є свої напрацювання. “Ми не будемо дублювати один одного, не будемо конкурувати один з одним, ми будемо працювати разом в різних напрямках”, – запевнив він.

Нагадаємо, у Васильківському районі Київської обл. 8 червня на території “БРСМ-Нафта” сталося загоряння одного з резервуарів з пальним. Пізніше вогонь перекинувся на інші резервуари. За 3 дні, поки горіла нафтобаза, там сталася низка вибухів. За останніми даними, в результаті пожежі загинуло вже 5 осіб і постраждали 15. Зараз гасіння пожежі вийшло на фінальну стадію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>