Полтавські волонтери передали військовим ще сім автівок

З перших днів широкомасштабного вторгнення російських окупантів Полтавщина активно допомагає українським захисникам, які боронять нашу землю. Звичайні громадяни, волонтери, бізнес об’єднали зусилля задля перемоги. 

За понад 5 місяців полтавці передали захисникам області чимало необхідного тактичного майна, транспорту та спеціального обладнання. Допомога в цьому напрямку активно триває й надалі.

Так, для кількох армійських підрозділів ЗС України волонтери з Полтави передали ще сім автомобілів, серед яких позашляховики та мікроавтобуси. Про це повідомив керівник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

– Ще сім автівок поїдуть із Полтавщини до наших захисників. Мікроавтобуси й позашляховики передали до Військової служби правопорядку та нашій обласній бригаді Сил ТрО. Деякі авто вирушать на передову в Донецьку область. Дякую всім, хто допомагає ЗСУ! – зазначив очільник області.

Ці автомобілі були привезені з-за кордону, відремонтовані та переобладнані для військових потреб. Також деякі автівки перефарбовані. 

– Укотре ми поповнили наш автопарк необхідними транспортними засобами. Приємно, що про нас піклуються та допомагають. Раніше вже отримували автомобілі для потреб підрозділу. Серед надходжень багато автівок з підвищеною прохідністю, які часто потрібні для виконання завдань за призначенням. Від усього колективу дякуємо полтавцям за допомогу, – зазначив представник командування бригади Сил ТрО ЗСУ.

Крім того, разом з автомобілями військові отримали три радіостанції, які можуть встановлюватися в транспортні засоби та забезпечувати надійний зв’язок в польових умовах.

Фото: Полтавська ОВА

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>