Поляков пов’язав виключення з фракції з критикою Рябошапки

Народний депутат Антон Поляков вважає, що його виключили з фракції “Слуга народу” через те, що він збирав підписи для висловлення недовіри генеральному прокурору України Руслану Рябошапці. Про це він заявив журналістам “Радіо Свобода”.

14 листопада Поляков опублікував в своєму Telegram скріншот листування, в якому нібито викладені причини його виключення. Невідомий стверджував, що Поляков пропускає засідання без попередження, голосує не так, як фракція і “підводить в критичні моменти”.

Нардеп спростував ці звинувачення, заявивши, що не прогулював, а окремі законопроєкти не підтримував через свої принципи.

“У мене прогулів взагалі немає…Голосування проти? Ну хлопці, є якісь поодинокі законопроєкти, щодо яких у мене принципова позиція, тому що я був обраний людьми. Так, є позиція та загальна лінія партії, але лінія президента, яка трошки, давайте прямо говорити, відрізняється в деяких питаннях від позиції фракції. Правильно? Правильно. Я маю висловлювати волю виборців. І якщо в якихось законопроєктах проголосував проти чи утримався — це поодинокі випадки, і насправді є депутати, які більше за мене порушували цю партійну дисципліну”, — відповів він.

Коли Полякова запитали, чому його виключили з фракції, він показав футболку з написом #Знімишапку і фото генпрокурора Руслана Рябошапки.

“Я підписи ходжу збираю на висловлення недовіри нашому генеральному прокурору, тому що він одночасно якісь справи забуває, якісь справи не підписує, а про якісь згадує і незаконно повторне затримання”, — пояснив депутат.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що народних депутатів Ганну Скороход і Антона Полякова виключили зі складу фракції “Слуга народу”.


Відео

Із фракції “Слуга народу” виключили Антона Полякова та Анну Скороход

Про це повідомив нардеп Олександр Дубінський. Антона Полякова за те, що він голосує всупереч позиції фракції. Анну Скороход звинуватили у спробах тиску та підкупу депутатів. Спочатку вона відзначилася слізним виступом під час обговорення правок до закону про “Нафтогаз”, а напередодні звинуватила владу в тиску на неї.  

Із фракції Слуга народу виключили Антона Полякова та Анну Скороход

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>