Політика зближення з Росією вивела на вулиці тисячі …

Політика зближення з Росією вивела на вулиці тисячі …

Політика зближення з Росією вивела на вулиці тисячі демонстрантів

В угорській столиці Будапешті більше п’яти тисяч демонстрантів зібралися напроти будівлі опери.

Вони виступили проти політики зближення з Росією нинішнього право-націоналістичного прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, передає Еспресо.TV з посиланням на Deutsche Welle.

Люди критикують політику Орбана в галузі економіки.

“Тривожно спостерігати, як Угорщину ставлять у залежність від Росії”, – вважає один з протестувальників, що вийшли на площу, маючи на увазі російський кредит в 10 млрд євро на завершення будівництва угорської АЕС “Пакш”.

Багато демонстрантів бояться посилення авторитаризму.

“У всіх аспектах нашого життя ми побоюємося повернення до централізації, подібної до тієї, що була при комуністичному режимі”, – каже інша демонстрантка.

Регулярні акції протесту в Будапешті тривають протягом останніх двох місяців. Організатори – представники нової громадянської ініціативи “ТеперМи!” (MostMi!) – обіцяють повторення демонстрації 1 лютого, за день до візиту в Угорщину канцлера Німеччини Ангели Меркель.

Фото www.king-travel.com.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>