Політика команди Зеленського щодо замирення російського агресора не дала жодного результату

  • Ігор Луценко

    Народний депутат, «Батьківщина»

  • Сьогодні, 12:02
  • Розсилка

Розвіюються ілюзії, що дзвінками до Путіна, інтерв’ю російській пресі і реляціями «треба просто перестати стріляти» можна зупинити московську агресію

«На думку Данилюка, перемир’я діє попри провокацію, від якої загинули чотири морських піхотинці, адже за статистикою обстрілів, поранених і загиблих «ситуація дуже сильно відрізняється» від того, що було.»

Повідомляю статистику: з початку перемир’я загинуло не 4, а 7 українських воїнів. Це за 3 з малим тижні, з 21 липня.

Не знаю, в чому «відрізняється ситуація» – якщо і відрізняється, то не у кращу сторону.

Політика замирення агресора не дала жодного результату. Розвіюються ілюзії, що дзвінками до Путіна, інтерв’ю російській пресі і реляціями «треба просто перестати стріляти» можна зупинити московську агресію.

Те, що цей передвиборчий міф розвалився, що не вдалося встановити перемир’я – це нормально. Так було і з Порошенком 5 років тому, один в один.

Але ненормально на чорне казати біле, на сімох загиблих казати «чотири», повноцінні бойові дії – називати «діючим перемир’ям».

Ненормально казати неправду.

Джерело: блог Ігоря Луценка

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>