Політика Меркель щодо біженців дозволила правим силам …

Головною темою передвиборчої кампанії у Німеччині стало питання біженців.

На думку експерта Інституту євроатлантичного співробітництва Андреаса Умланда, ліберальна політика Меркель щодо біженців дозволила ультраправій партії «Альтернатива для Німеччини» набрати додаткових балів на виборах до Бундестагу. 

«За опитуваннями було зрозуміло, що ультраправі увійдуть у парламент. Для Бундестагу це нова ситуація: буде відносно велика фракція правих популістів і частково правих радикалів, буде неприємне видовище, оскільки це агресивно налаштовані люди», — сказав він.

Також Умланд зробив припущення, що у новому Бундестазі буде створена так звана коаліція «Ямайка», або «Велика коаліція». При цьому, більш вигідною для України буде перший варіант, оскільки політсили з першої коаліції декларували у своїх програмах питання членства України в ЄС. 

За результатами екзит-полів на виборах у Німеччині ультраправа партія «Альтернатива для Німеччини» отримала 13% голосів.

Усього до бундестагу Німеччини на наступні чотири роки входять 6 партій: «Християнсько-демократичний блок» під головуванням Ангели Меркель, «Соціал-демократична партія» Мартіна Шульца, ультраправа «Альтернатива для Німеччини», «Вільні демократи», «Зелені», та «Ліві».

Громадське наживо у спецефірі «Німеччина обирає» аналізує результати виборів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибори в Німеччині: за чим стежити Україні.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>