«Політика нульової терпимості»: влада Китаю скасувала ІРО понад 40 компаній

Китайський регулятор призупинив 42 первинних публічних розміщення акцій (IPO) в Шанхаї та Шеньчжені. Причиною стало розслідування щодо інвестиційного банку, юридичної фірми та інших сторін, що беруть участь в угодах.

Про припинення десятків IPO повідомляє Bloombergіз посиланням на китайську пресу.

Комісія з регулювання ринку цінних паперів в Китаї почала розслідування щодо юридичної фірми Tian Yuan і ще ряду компаній. Серед іншого призупинено IPO підрозділу з виробництва чипів великої китайської компанії BYD, передає The Bell.

Причини розслідування не називаються. У п’ятницю регулятор заявив, що буде «строго контролювати вихід на ринок капіталу» і дотримуватися політики «нульової терпимості» щодо неправомірних дій ринку.

Китай ще кілька місяців тому почав кампанію щодо посилення тиску на компанії, які збираються провести IPO. Під удар, зокрема, потрапив агрегатора таксі Didi, якому після розміщення в США загрожують жорсткі санкції від китайських регуляторів.

Крім того, Китай обмежив закордонні IPO для компаній, які збирають персональні дані.

Нагадаємо, китайські ринки втратили понад $560 млрд за тиждень, оскільки атака влади на бізнес викликала в інвесторів «стадний ефект» і змусила розпродувати акції.

Мільярдер Річард Бренсон виведе на біржу ще одну свою компанію

HBO випустив документальний фільм про пандемію коронавірусу в Китаї і США

«Негативні новини майже щодня»: китайські ринки втратили понад $560 млрд за тиждень

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>