Політика Путіна короткозора, – екс-прем'єр Росії – Телеканал …

Колишній прем’єр Росії, лідер опозиційної партії ПАРНАС Михайло Касьянов вважає, що політика Володимира Путіна спрямована виключно на збереження влади у своїх руках.

“Я не знаю, що відбувається в його голові. Однак, я можу скласти певне уявлення про це на основі його дій. І знаю, що зараз Путін абсолютно зосереджений на збереженні влади”, – сказав він в інтерв’ю “Польському радіо”.

За його словами, для цього Путін потребує певної легітимізації поза межами Росії. З війною в Україні президент Росії прогадав, адже думав, що Захід поведе себе так само, як після нападу на Грузію у 2008-му році, але сталося інакше.

Ви тут у Європі пробудилися та є одним цілим. А це дуже важливо,
– наголосив Касьянов.

“Політика пана Путіна короткозора. Він не має якогось стратегічного бачення розвитку Росії, а лише бореться за збереження своєї влади. У той же час Росію зараз поглинула економічна криза, що ускладнює збереження влади. Тому, власне, я вірю, що росіяни пробудяться”, – додав політик.

Читайте також:Російський опозиціонер підготував доповідь про путінську партію

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>