Політика Росії – зіштовхувати народи між собою, а потім показувати себе миротворцем – Синютка

Політика Росії полягає у тому, щоб зіштовхувати народи між собою і потім втручатися та пробувати виставляти себе на світовій арені як миротворця.

Про це сказав в ефірі “Прямого” народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олег Синютка.

“Ця ескалація, цей конфлікт не поодинокий на території колишнього Радянського Союзу. І у всіх цих конфліктах, де б вони не траплялися, в Грузії чи в Нагірному Карабаху, всюди присутня Росія. Тому що це є політика Росії – зіштовхувати народи між собою і потім втручатися та пробувати виставляти себе на світовій арені як миротворця. Я переконаний, що ми сьогодні спостерігаємо ескалацію для того, щоб Російська Федерація, Кремль і Путін мали можливість нового діалогу зі світовими лідерами і зі світовим співтовариством. Всюди, де присутня Росія, де запхав руки Кремль, там всюди буде кров. Така їхня політика. І, на жаль, Україна також стала результатом такої політики Кремля.

Синютка зазначив, що Вірменія на міжнародних аренах розділяє позицію Російської Федерації, тим самим вона перетворилася в сателіта РФ.

“Нагірний Карабах – це не територія Придністров’я і навіть не територія Абхазії в Грузії, але точно ми повинні розуміти, що там знову зіштовхуватися два світи. І в залежності від того, як буде розвиватися ситуація, там буде, в тому числі, впливати на ситуацію в Україні. Зрозуміло, що сьогодні Росія стоїть дуже чітко на позиції Вірменії. Ми бачимо, що в міжнародних інституціях, у тому числі в ООН, Вірменія голосує так, як голосує Росія. Це країна, яка сьогодні перетворилася в сателіта Росії…”, – сказав Синютка.

Нагадаємо, Вірменія заявила про збитий Туреччиною винищувач.

29 вересня Туреччина назвала умови припинення бойових дій проти Вірменії

Раніше у Вірменії та Азербайджані зробили гучні заяви щодо нещодавніх бойових дій у Нагірному Карабаху.

Також президент Азербайджану Ільхам Алієв оголосив про часткову мобілізацію в країні. 

27 вересня влада Вірменії повідомила, що Азербайджан завдав ракетних ударів по намелених пунктах Нагірного Карабаху. У країнах оголошено воєнний стан та загальну мобілізацію.

У зв’язку з цим Міністерство закордонних справ України відреагувало на військовий конфлікт біля Нагірного Карабаху.

Туреччина заявила про підтримку Азербайджану,  Росія стала на бік Вірменії.

Рада Європи закликала Вірменію та Азербайджан припинити бойові дії в Нагірному Карабаху.

Азербайджан заявив, що зайняв шість сіл на території Вірменії.

Вірменія спростувала інформацію про захоплення її територій Азербайджаном

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>