Політика Росії спрямована на розкол ЄС – Кваснєвський

Політика Росії спрямована на розкол ЄС – Кваснєвський

Екс-президент Польщі застеріг Європейський союз від повторення долі СРСР.


Александр Квасьневский

<!–   -    . –>

Екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський заявив, що метою політики Росії щодо Євросоюзу є розкол цієї організації, за прикладом того, як в свій час був розколотий СРСР.

“Росія і раніше вела не одну європейську політику, а “28+1″: 28 – це двосторонні відносини (з країнами-членами ЄС – ред.), а одна була найменш важлива – це з Брюсселем”, – сказав Кваснєвський. На його думку, держави-лідери ЄС повинні зробити все можливе, щоб така політика РФ виявилася неефективною.

На думку екс-президента Польщі, глава РФ Володимир Путін вважає ЄС штучним утворенням. І Путін вирішив “працювати” з кожним членом Євросоюзу окремо, щоб в один момент ЄС впав так само, як розвалився СРСР.

Раніше Олександр Кваснєвський підкреслив, що метою політики Путіна є контроль над усією Україною, а не тільки над однією її частиною.


За матеріалами:

Телеграф


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>