Політика РФ щодо сусідів є проблемою, яка потребує …

Політика РФ щодо сусідів є проблемою, яка потребує …

КИЇВ. 29 вересня. УНН. Президент Парламентської Асамблеї Ради Європи Анн Брассер заявила, що політика, яку останнім часом веде Росія щодо своїх країн-сусідів, становить проблему, варту особливої уваги з боку моніторингового комітету Асамблеї. Про це вона повідомила під час прес-конференції у Страсбурзі перед відкриттям сесії ПАРЄ, передає УНН з посиланням на “Deutsche Welle”.

На її думку, “достатньо подивитися на карту, щоб зрозуміти, що політика сусідства, яку провадить Росія, становить проблему”.

Щодо створеного у квітні ПАРЄ підкомітету з питань політики Росії щодо країн-сусідів у моніторинговому комітеті, що викликало бурхливий протест російської делегації, Анн Брассер заявила, що його було створено рішенням Асамблеї більшістю голосів, тому “ані окремі представники делегації, ані вся делегація не можуть блокувати його роботу”. “Я вважаю, що асамблея зробила правильно, створивши такий комітет”, – заявила Анн Брассер.

Як відомом, російську делегацію у квітні через анексію Криму було позбавлено права голосу та права обіймати посади у керуючих органах ПАРЄ.

Анн Брассер додала, що російських депутатів було позбавлено права голосу, але не права виступати на сесіях ПАРЄ. “Нам потрібен діалог, бо без нього ми не досягнемо порозуміння”, – заявила вона.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>