Політика "Східного партнерства" зазнала провалу – Ващиковський

Політика quot;Східного партнерстваquot; зазнала провалу - Ващиковський
Фото: 24tv.ua

Політика “Східного партнерства” завершилася катастрофою, оскільки не давала Україні та іншим країнам перспективи членства в ЄС.

Про це заявив Міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський, відповідаючи на запитання та коментарі депутатів опозиції, передає Радіо Польщі.

На думку Ващиковського, “Східне партнерство” не заслуговує на високу оцінку, оскільки програма не надавала можливості країнам, у неї включеним – Україні, Білорусі, Молдові, Вірменії, Грузії та Азербайджану – шанс на вступ у Євросоюз.

Програма, на думку польського міністра, відводила згаданим державою лише роль буферної зони між Росією.

“Ми відкинули цю концепцію як неправильну. Східне партнерство створювало для цих країн ілюзію, але не створювало перспективи членства в Євросоюзі. Політика, прийнята попереднім урядом, закінчилася катастрофою, оскільки Євромайдан поставив її під питання”, – зазначив Ващиковський.

“Східне партнерство”- це програма, спрямована на зміцнення співпраці між ЄС і шістьма державами Східної Європи та Південного Кавказу, створена в 2009 році за ініціативою Польщі та Швеції.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>