Політика ЄС щодо України не зміниться після виборів у США …

Позиція ЄС не визначається у Вашингтоні.

Політика Євросоюзу щодо України не зміниться після виборів президента США, на яких переміг республіканець Дональд Трамп.

Про це в інтерв’ю Deutsche Welle заявила верховний представник ЄС із зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні.

“Наша політика щодо України не зміниться, і це визначається не у Вашингтоні”, – сказала вона.

Могеріні зазначила, що це стосується як політики по Україні в цілому, так і по відношенню до незаконної анексії Росією Криму.

У той же час вона побоюється, що пріоритети адміністрації Трампа можуть відвести США далеко від деяких європейських базових принципів. Вона сподівається, що новий президент Америки буде розділяти основні європейські цінності.

“Ми будемо раді працювати з США на основі цих цінностей. Але потрібно дати їм (адміністрації Трампа) трохи часу, щоб вони могли визначитися з пріоритетами своєї зовнішньої політики”, – додала Могеріні .

Нагадаємо, кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп здобув перемогу на виборах президента США. За його кандидатуру проголосувало 47,5% виборців. Виборники віддали достроково за республіканця 290 голосів. Демократка Гілларі Клінтон набрала 47,7% і 228 голоси виборників. Клінтон визнала свою поразку на виборах.

[media type=”video” p


Що говорив Трамп про світ, інфографіка

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>