Поліція заборонила ввозити зброю в Донецьку область – РБК

Національна поліція заборонила ввозити зброю на територію Донецької області. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції в Донецькій області.

Повідомляється, що в області почастішали випадки перевезення вогнепальної зброї через блокпости, при цьому у багатьох випадках власники, наражаючи оточуючих на небезпеку, не дотримуються правил поводження із зареєстрованою вогнепальною зброєю.

Згідно з розпорядженням голови Донецької військово-цивільної адміністрації на території області до завершення антитерористичної операції заборонено полювання на всі види мисливських тварин. Тому, аби захистити людей від злочинів, пов’язаних з використанням вогнепальної зброї, за розпорядженням очільника поліції Донеччини В’ячеслава Аброськіна до території області забороняється ввезення зброї, навіть якщо є дозвіл на її володіння.

“У той час, коли полювання на Донеччині заборонено, питання, навіщо люди везуть зброю через блокпости, залишається відкритим. Тому мною було прийнято рішення при виявленні у людей на блокпостах вогнепальної зброї просити їх на час здавати зброю до відділень поліції. У разі, якщо людина буде відмовлятися, заборонити подальший в’їзд” – сказав начальник ГУ Національної поліції в Донецькій області В`ячеслав Аброськін.

Нагадаємо, ООН надасть обладнання для пунктів пропуску у зоні АТО на 3,5 млн гривень.
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>