Поліція застрелила 22-річного виконавця теракту у Барселоні, – ЗМІ

Про це повідомляє Reuters з посиланням на іспанські ЗМІ.

Газета El Mundo повідомляє, що підозрюваний вигукував “Аллах акбар!”

Передбачається, що вбитий – 22-річний Юнес Абуяакуб, головний підозрюваний у справі про теракт в Барселоні.

За версією слідства, саме Абуяакуб перебував за кермом фургона, який врізався в перехожих в центрі міста.

Офіційно особа вбитого в Субіратс не підтверджена.

Повідомляється, що іспанська поліція підтвердила, що “розстріляла” підозрюваного. Водночас, іспанське телебачення уточнило, що мова йде про підозрюваного у терактах в Барселоні. Поліція відмовилась уточнити, чи загинув 22-річний терорист.

  • 22-річного марокканця поліція розшукувала вже декілька днів поспіль. Він лишався єдиним із усіх підозрюваних, хто досі перебував на волі.
  • Правоохоронці вважають його організатором терористичного нападу на бульварі Рамбла у Барселоні, під час якого зловмисники наїхали мінівеном на перехожих. Як зазначається, Абуяакуб тоді також перебував всередині авто. Трагедія мала місце 17 серпня.
  • За підозрою у скоєнні цього злочину поліція оголосила у розшук 4 молодиків.
  • Окрім того, в ніч на 18 серпня п’ятеро терористів на машині почали збивати людей в каталонському місті Камбрільс. Вони встигли збити 4 людей. Після того як авто нападаників перевернулося й вони змушені були вийти назовні, погрожуючи оточуючим ножами та сокирами, усіх їх застрелила поліція. 
  • Загалом терористи в обох містах вбили 15 людей та поранили 130.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>