Поліція затримала євродепутата під час розгону маршу ЛГБТ у Стамбулі

Проти учасників акції застосували сльозогінний газ.


ngzds

<!–     - –>

У неділю, 26 червня, турецька поліція розігнала черговий марш активістів ЛГБТ у Стамбулі.

Затримано більше десяти учасників акції, у тому числі двох німецьких депутатів, повідомляє “Радіо Свобода”.

Серед затриманих – депутат Бундестагу від “Союзу зелених” Фолькер Бек і його однопартієць, депутат Європарламенту Террі Рейнтке.

Повідомляється, що учасники маршу зібралися в Стамбулі незважаючи на те, що місцева влада не дала дозволу на проведення акції, мотивуючи це вимогами громадського порядку. Поліція зажадала у учасників акції розійтися, виникли сутички, був застосований сльозогінний газ.

19 червня поліція Стамбула розігнала ЛГБТ-прайд, заборонений місцевою владою, яка пояснила своє рішення можливими загрозами для учасників ходи. Цього року, як і минулого, проведення маршу випало на священний для мусульман місяць Рамадан.

Традиційний парад проходив у Туреччині протягом більше десяти років, але вперше був заборонений у минулому році. Однак тисячі людей вийшли на вулиці. Тоді поліція застосувала водомети і сльозогінний газ проти демонстрантів.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>