Поліція підтвердила: Нетверезий водій з консульства РФ мав російські права

Співробітник з російського консульства в Києві, якого зупинили напередодні у нетверезому стані, є громадянином Росії.

Про це “Українській правді” розповів речник Національної поліції Ярослав Тракало.

Він підтвердив інформацію, поширену ЗМІ, про затримання в нетверезому стані водія консульства РФ в Києві.

“9 квітня на вулиці Митрополита Липківського після отримання виклику про нетверезого водія за кермом поліцейськими був зупинений автомобіль марки BMW під керуванням, як з’ясувалося, співробітника посольства Російської Федерації в Україні, який перебував з явними ознаками алкогольного сп’яніння”, – зазначив Тракало.

“Від проходження огляду на стан сп’яніння він відмовився в присутності двох свідків. На нього був складений адміністративний протокол за частиною 1 статті 130 КУпАП.

“Авто не евакуйовувалось, бо воно перебувало на дипломатичних номерах”, – додав він.

На уточнююче питання “Української правди”, громадянином якої країни є водій, він відповів: “Водій пред’явив посвідчення водія РФ і громадянство Росії”.

За інформацією “Української правди” йдеться про дипломатичного співробітника посольства РФ, який станом на час свого приїзду в Україну мав посаду радника посольства.

Раніше ЗМІ повідомили про цей інцидент. За їхніми повідомленнями, водій і викликаний після затримання співробітник консульства спочатку не розуміли української, якою розмовляли патрульні, а потім запевняли, що водій не міг вживати алкоголь, адже нині піст і пиячити у Вербну неділю – великий гріх.

Оксана Коваленко, УП

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>