Помер автор історичного гола "Динамо" в 1954 році Михайло …

Помер автор історичного гола "Динамо" в 1954 році Михайло …

Михайло Коман протягом більш ніж 50 років пропрацював у системі київського “Динамо”, виховуючи нові футбольні таланти. А в далекому 1954-му його гол приніс динамівцям перший в історії трофей.


Михаил Коман, Динамо

<!–    ""  60   –>

У Києві на 87-му році життя помер легендарний динамівець Михайло Коман. Нападник “Динамо” виступав за “біло-синіх” у 40-50-ті роки, а з 1960-го перейшов на тренерську роботу в системі клубу.

Коман народився в 1928 році на території сучасної Словаччини, а футболом почав займатися на Закарпатті в містечку Виноградів. У “Динамо” Коман перейшов зі складу ужгородського “Спартака”.

У складі “Динамо” за 10 років Коман провів 172 матчу, відзначившись у них 62 рази. Тричі Коман входив до числа 33 кращих футболістів СРСР. Напевно найважливіший гол у своїй динамівської карьре нападник забив 20 жовтня 1954 року у фінальному матчі Кубка СРСР. Тоді “Динамо” зустрічалося з єреванським “Спартаком” і при рахунку 1:1 на 69-й хвилині відзначився точним ударом, який став вирішальним. “Динамо” здобуло перший у своїй історії трофей.

На тренерській роботі у дублі “Динамо” він виховав не одне покоління футболістів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>