Помер актор Джей Джей Мерфі – РБК

Помер актор Джей Джей Мерфі – РБК

Один з акторів серіалу Гра престолів Джей Джей Мерфі помер через чотири дні після того, як почав зніматися в п’ятому сезоні проекту.
Мерфі несподівано помер у п’ятницю, 8 серпня. Йому було 86 років. Про причини смерті 86-річного актора не повідомляється. Перед кончиною Мерфі згадував, що дуже схвильований фактом своєї участі в культовому серіалі.
У п’ятому сезоні Ігри престолів він мав зіграти Дениса Маллістера – одного з найстаріших членів військової організації Нічний дозор, яка охороняє Стіну на півночі Вестерос. Найближчим часом він також повинен був з’явитися у фільмі Гарі Шора Дракула.
Актор був уродженцем Північної Ірландії. Він був найбільш відомий у себе на батьківщині, причому славу йому принесли ролі в театрі.
Продюсери Ігри престолів поки не повідомили, чи планують вони знайти заміну Мерфі і перезняти сцени з його участю, або перепишуть сценарій.

По материалам: utro.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>