Помер астронавт, який побував на поверхні Місяця

Помер астронавт, який побував на поверхні Місяця

У місті Хьюстон, США, у 86-літньому віці помер астронавт Алан Бін, який був четвертою людиною, що ступила на поверхню Місяця. Про це повідомляє 24 канал з посиланням на CNN.

“Алан був найсильнішим і найдобрішим чоловіком, якого я колись знала. Він був любов’ю мого життя, і я дуже сумую”, – сказала його дружина Леслі Бін.

Вона додала, що він помер “мирно … оточений тими, хто його любив”.

Повідомляється, що колишній космонавт захворів два тижні тому під час подорожі в Форт-Уейн, штат Індіана.

Алан Бін народився 15 березня 1932 року в місті Уілер, штат Техас. Бін був експериментальним льотчиком у Військово-морському флоті США, коли NASA вибрало його та 13 інших осіб у жовтні 1963 року для навчання, щоб стати третьою групою космонавтів.

Його перша місія до космосу відбулася у листопаді 1969 року в складі екіпажу Аполлон-12. Він став четвертою людиною і одним із всього лише 12 в історії, які ходили поверхнею Місяця.

“В цілому, Бен провів 69 днів, 15 годин і 45 хвилин у космосі, включаючи 31 годину і 31 хвилину на поверхні Місяця”, – зазначається у некролозі.

Після виходу на пенсію Бін став художником і зосередив свою енергію на відображенні своїх вражень від приземлення на Місяць.

27.05.2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>