Помер британський актор з «Гри престолів»


Британський актор Пітер Вон помер 6 грудня. За свою кар’єру актор зіграв у понад 197 кінокартинах ролі другого плану. Також він періодично виходив на сцену театру.

Про це повідомляє ВВС.

За словами особистого менеджера актора, Саллі-Лонг Іннес, актор помер в оточенні сім’ї та близьких людей. Народився відомий актор у Великобританії, в Стаффордширі, де і закінчив гімназію. Юнак зацікавився театром і почав виходити на сцену місцевого театру. Вперше в кіно він з’явився в 1959 році, де зіграв епізодичну роль у фільмі 39 сходинок.

Потім його запросили зіграти ще в одному фільмі. З цього моменту і почалася кар’єра британського актора. В основному, він отримував ролі другого плану. Але за 60 років він зіграв понад 197 ролей. Він знімався в телесеріалах і повнометражних картинах. Був двічі одружений.

Одна з ролей, яка принесла йому славу в літньому віці, стала роль сліпого майстра Еймона. За сценарієм культового серіалу Гра престолів, знятого за мотивами циклу романів Пісня льоду і полум’я письменника Джорджа Мартіна, він є одним із найстаріших представників роду Таргарієнів.

Приєднуйтесь до “МБ” у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0

393

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>