Помер одіозний суддя Бобровник, який вів справу Насірова

Помер одіозний суддя Бобровник, який вів справу Насірова

Стало відомо про смерть українського судді Олександра Бобровника. Служитель Феміди вирішував долю соратників Януковича та голови ДФС Романа Насірова. 

Новину передає «Преса України».

Вчора, 13 травня, пішов з життя суддя Солом’янського райсуду Києва Олександр Бобровник. Про це заявила журналістка Оксана Коваленко. На своїй сторінці у соцмережі вона вказала причину смерті служителя Феміди.

«Помер суддя соломянського суду Бобровник. Серце. Підтвердили два незалежних одне від одного джерела», – зазначила журналістка.

За даними джерел, Бобровник помер від серцевого нападу. Судді було 37 років. Як відомо, він вів справу відстороненого від посади голови ДФС України Романа Насірова. Він також вирішував долю декількох соратників команди біглого президента Віктора Януковича.

У січні 2018 року дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя відкрила дисциплінарне провадження стосовно Бобровника. Його звинувачували у вживанні алкоголю на роботі та вирішенні питань здійснення судочинства у не передбачений законом спосіб.

До слова, у минулому році Бобровник відмовився заарештувати колишнього нардепа «Народного фронту» Миколу Мартиненка. Суддя віддав його на поруки. 

У 2018-му суддя відпустив главу Госаудитслужби Лідію Гаврилову. Останню підозрювали у незаконному збагаченні та інших протизаконних діях. Раніше біглий нардеп Олександр Онищенко заявляв, що Бобровник є «ручним суддею НАБУ» і лояльним до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Суддя також прославився тим, що виніс рішення, яке позбавило квартири чоловіка. За це проти судді було відкрите кримінальне провадження.

 

Читайте також:

‘); if(“undefined”===typeof loaded_blocks_directadvert){loaded_blocks_directadvert=[]; duty n(){var e=loaded_blocks_directadvert.shift(); var t=e.adp_id; var r=e.div; var i=document.createElement(“script”); i.type=”text/javascript”; i.async=true; i.charset=”windows-1251″; i.src=”//code.directadvert.ru/show.cgi?async=1adp=”+t+”div=”+r+”t=”+Math.random(); var s=document.getElementsByTagName(“head”)[0]||document.getElementsByTagName(“body”)[0]; s.appendChild(i); var o=setInterval(function(){if(document.getElementById(r).innerHTMLloaded_blocks_directadvert.length){n(); clearInterval(o)}},50)} setTimeout(n)}loaded_blocks_directadvert.push({adp_id:e,div:t})})(244592)

  • Насіров планував втечу з України – САП
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>