Помер "пологівський маніяк" Сергій Ткач: один із найжорстокіших в Україні

Про це повідомляє ТСН з посиланням на Пенітенціарну службу України.

Читайте також: Найстрашніші серійні вбивці України: хто вони та чому почали вбивати

Як розповіли журналістам у відомстві, Ткач помер від серцевої недостатності.

Додамо, що Сергій Ткач відбував покарання у Житомирській колонії №8: у 2008 році його засудили до довічного ув’язнення. Доведено, що він позбавив життя щонайменше 37 осіб, однак, як переконував сам маніяк, кількість його жертв становить понад 100 людей. Докази щодо останнього досі збирає прокуратура. 

Ткач, маніяк, Кримінал, жертви, Україна,
Ткач переконував, що він убив понад 100 осіб: здебільшого це були дівчата віком від 9 до 17 років 

Здебільшого Ткач убивав і ґвалтував дівчат віком від 9 до 17 років. Також він вів щоденник, у який записував усі моторошні подробиці злочинів.

Усі вбивства нелюд здійснював на території Криму, Запорізької, Харківської та Дніпропетровської областей.

Його правоохоронці не могли упіймати упродовж 22 років. За цей час за ґрати потрапили дев’ять невинних осіб, двоє з яких померли у в’язниці.

Своє прізвисько “пологівський маніяк” Сергій Ткач отримав за назвою міста Пологи на Запоріжжі – саме тут він скоїв “останню серію” своїх страхітливих злочинів. Сюди вбивця переїхав у 2000 році разом із тодішньою дружиною Людмилою.

Що відомо про особисте життя Сергія Ткача? Народився він у Кемеровській області Росії. Перебуваючи вже за ґратами, одружився з 27-річною дівчиною Оленою Сергіївною, яка згодом народила йому дитину. Відомо, що вона також є уродженкою Росії. Різниця у віці між ними становить 38 років. Як стверджувала Олена, вона “полювала” на Сергія довгих 12 років. “Мені він подобався з моменту, коли я про нього дізналася”, – заявляла росіянка.

Ткач, маніяк, Кримінал, жертви, Україна,
Сергій Ткач разом зі своєю дружиною Оленою 

Нагадаємо, у середині травня у Великій Британії у віці 72 років помер серійний убивця Денніс Нільсен. У 1983 році він зізнався, що вбив 15 людей.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>