Помічник головного тренера збірної України з футболу …

Помічник головного тренера збірної України з футболу …

Помічник головного тренера збірної України з футболу відмовляється від мобілізації


Олександр Заваров, що є одним з наставників збірної України з футболу відмовляється брати в руки зброю і йти визволяти Донбас. Про це він розповів, коментуючи ситуацію з повістками в армію, які вчора надійшли у Федерацію футболу України.

Новину повідомляє «Преса України».

«Можу сказати тільки одне: я ніколи не буду воювати там, де живе моя родина і мої діти, де поховані мої батьки. Так і напишіть. Війна в Україні? Просто хочу, щоб настав мир», – сказав Заваров.  

Відомо, що Олександр Заваров народився та провів дитинство у Луганську.

Як вчора повідомляла «Преса України», у Федерацію футболу України принесли 89 повісток. Серед тих, кого призивають служити – відомі в минулому футболісти, а нині тренери – Олександр Заваров та Юрій Сивуха.

Ще раніше президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби та питань соціального захисту громадян України, які проходять військову службу під час особливого періоду».

Закон передбачає притягнення до кримінальної відповідальності за ухилення від проходження військової служби за призовом.

Читайте також:


Тільки зареєстровані користувачі можуть лишати коментарі.


  • Graf Kiyv 15.02.2015 14:28

    в штрафбате войдут в положение


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>