Понівечені ліфти та зруйновані перекриття. Стали відомі подробиці потужного вибуху в будинку в Сумах

Загалом постраждало 5 людей та загинула літня жінка.

Унаслідок потужного вибуху в житловому будинку в Сумах 5 людей отримали поранення, а літня жінка загинула. Про це повідомив кореспондент ТСН.ua.

Так, вибух пролунав о 20:45 на вулиці Металургів, 30, у під’їзді №4 на 7 поверсі. За попередньою версією, вибухнула газоповітряна суміш. Повідомляється, що вибух був настільки потужний, що його почули за 5 км. 

Сусіди розповіли, що відчули запах газу за кілька хвилин до вибуху, однак викликати рятувальну службу не встигли.

Коли кореспондент прибув на місце події, вулиця поблизу будинку була перекрита, а світло вимкнуто. Дорога була вкрита склом від вікон, віконні рами лежали за 50 метрів від будинку, на іншому боці дороги.

Унаслідок вибуху з 7 поверху плити перекриття впали на поверх нижче. На очах у кореспондента з квартири на 6 поверсі вивели пораненого чоловіка. Через кілька хвилин з-під завалів винесли літню жінку. Вона загинула унаслідок вибуху. Ліфти з 1 по 7 поверх повністю зруйновані.

Загалом від інциденту постраждало 5 людей, з-поміж них двоє дітей. Усі вони були госпіталізовані.

Наразі на місці події працюють рятувальники. За їхніми словами, несучі конструкції будинку цілі, а от міжквартирні перекриття зруйновані. Наразі складають список потерпілих. Люди у будинку сьогодні ночувати не будуть, оскільки конструкції та стіни вкрай небезпечні. Влада вирішує питання про розселення людей до готелей. Загалом житла потребують близько 20 людей.

За словами сусідів, у квартирі, звідки пролунав вибух, мешкає чоловік, який вже кілька разів лікувався від психічних розладів. Кажуть, що у нього були постійні конфлікти з родичами.

Зазначимо, наразі розглядають кілька версій вибуху, однак основною є вибух газоповітряної суміші. На місці події рятувальники встановили палатку, де надають допомогу. Також до житлового будинку виїхали 70 рятувальників із міста Ромни зі служби швидкого реагування та вибухотехніки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>