Попов: «Рішення по «Арені-Львів» може бути серйозним»

Попов: «Рішення по «Арені-Львів» може бути серйозним»

Перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов в спілкуванні роз’яснив ситуацію з можливою дискваліфікацією «Арени-Львів» з-за фаєрів, з причини яких, був припинений матч між збірними України і Македонії в рамках відбіркового турніру на ЄВРО-2016.

– Я думаю, що санкції напевно будуть. Їх ступінь буде залежати від того, що буде написано у рапорті делегата, який за службовим обов’язком повинен детально викласти і причини виникнення цієї ситуації з підпалюванням фаєри, і вказати винних, наскільки це можливо. Також буде враховано рапорт арбітра матчу, який буде додаватися під час розглядів. Потім вже УЄФА прийме конкретне рішення.

Що стосується самого рішення, то воно може бути дуже серйозним. Мінімальні санкції – це грошовий штраф, що стане кращим варіантом для нас. А от найгірший результат – це дискваліфікація. Ми все ж сподіваємося, що будуть прийняті мінімальні санкції і до дискваліфікації «Арени-Львів» справа не дійде. Ще раз повторюся, що міра покарання буде залежати від інформації, яку представлять офіційні особи, присутні на матчі Україна – Македонія.

– З офіційних осіб ви ще ні з ким не спілкувалися з цього приводу?
– Ні, це не наша парафія. Таке спілкування, по суті, неможливо, тому що офіційні особи ніколи не спілкуються з суб’єктами національних федерацій. Вони не доповідають, не пояснюють, тільки направляють рапорт у відповідні інстанції УЄФА. Останній орган, у свою чергу, за бажанням, може запросити якусь пояснювальну інформацію в національній федерації. На жаль, зараз очевидні наші проблеми в діях певних вболівальників, які призвели до зупинки матчу. Так що наслідки можуть бути дуже серйозними.

– Ви чули про затримання двох вболівальників, які були оголошені винними у підпалі фаєрів на матчі збірної?
– На даний момент такої інформації у мене немає. До нас вона ще не надходила.

– Коли буде точно відома міра покарання «Арени-Львів»?
– Це складно спрогнозувати. Думаю, особливої затримки прийняття рішення не буде. Тут вирішує тільки УЄФА, як і про ступінь застосовуваних санкцій, так і про терміни, в які вони будуть оголошені.

xsport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>