Порошенко анонсував створення високоточної ракетної зброї підвищеного радіусу дії

Президент Петро Порошенко заявив, що Україну більше не обмежують договори про ракети, тому можна створювати високоточну ракетну зброю. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Twitter.

“Ми дотримувалися обмежень, які на нас накладав Договір про ракети середньої і меншої дальності, що діяв з часів СРСР. Тепер РФ, створюючи нові загрози для безпеки Європи, зруйнувала цей договір. Висновки з нової ситуації роблять усі наші партнери, США юридично вийшли з нього”, – написав Порошенко.

За словами очільника держави, тепер нашим Конструкторським бюро і промисловості не зв’язують руки жодні обмеження дальності польоту ракет.

“А значить на порядку денному питання про створення високоточної ракетної зброї підвищеного радіусу дії, здатної вражати цілі далеко в тилу ворога”, – уточнив він.

Нагадаємо, 7 березня Міністерство закордонних справ України відреагувало на порушення РФ Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності  (ДРСМД ) та вихід США з цієї угоди.

“Україна залишає за собою право створювати збройні системи, необхідні для забезпечення своєї обороноздатності, у т.ч. відповідне ракетне озброєння”, – заявили в МЗС.


ВідеоДо Одеси зайшли ракетний катер “Марті” та фрегат “Барбарос” турецького флоту

Прохані гості. Одразу дві бойові одиниці турецького флоту прибувають сьогодні до Одеси. Ракетний катер “Марті” та фрегат “Барбарос” – останній входить до другої групи мінних тральщиків постійної готовності НАТО. Що відомо про візит одразу двох кораблів НАТО в Одесу – далі у сюжеті.

До Одеси зайшли ракетний катер Марті та фрегат Барбарос турецького флоту

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>